Partneři

Níže najdete informace o našich partnerech.

Dell

Společnost Dell byla založena v roce 1984 Michaelem Dellem a dnes patří k technologiským lídrům v oblasti komplexních IT řešení. Dell poskytuje technologická řešení, kvalitní hardware, precizní služby a vysokou míru podpory. V oblasti PC a notebooků pak firemní notebooky či stolní počítače společnosti Dell, stejně jako zařízení pro domácí uživatele, přinášejí nejlepší výkon, odolnost a design ve své třídě a jsou vybaveny špičkovými řešeními pro správu informačních technologií.

ESET

ESET je průkopníkem v oblasti antivirové ochrany, jeho software pravidelně vítězí v mnoha testech zaměřujících se na rychlost, kvalitu a úspěšnost odhalení jednotlivých hrozeb. Produkty ESET úspěšně prošli všemi testy VB100 více než 12 let v řadě, což je světový rekord a zároveň se řadí mezi nejvýkonnější antivirové softwary v AV-Comparatives žebříčku s nejvyšší mírou detekce, nejnižší mírou falešných poplachů a nejmenším vlivem na výkon systému.

Endian

Produkty společnosti Endian chrání váš byznys před viry, malwarem a ostatními hrozbami za použití platformy UTM (Unified Threat Management) s optimálním využitím v průmyslovém prostředí. Tyto produkty zajišťují komplexní síťové zabezpečení včetně webu, emailu, VPN, prevence průniku, optimalizace rychlosti internetového připojení a mnoho dalšího. Další produkty se zaměřují na hotspot management, zabezpečené vzdálené připojení či průmyslovou IoT bezpečnost.

Kopano

Kopano sdružuje e-maily, kalendář, sdílení souborů a web meetingy do jednoho unifikovaného rozhraní. Webové meetingy se vyznačují možností vysoce kvalitního audia, videa, umožňují chat a obsahují pokročilé prezentační nástroje. K dispozici máte instantní komunikaci, ať už vaši spolupracovníci Kopano používají či nikoliv. Kopano je postaveno na open source, což znamená, že máte jasný přehled o tom, co máte k dispozici a za jakých podmínek, systém se snadno integruje do stávajícího prostředí a v neposlední řadě Kopano nabízí i transparentní obchodní model. Kopano vám dává flexibilní kontrolu nad svými daty, je zcela na vás, zda chcete mít data „u sebe“ nebo v cloudu.

Scale Computing

Scale Computing integruje úložiště, servery a virtualizační software do systému založeného na all-in-one zařízení, které je škálovatelné, jednoduše ovladatelné a stejně snadno spravovatelné jako jeden samostatný server. Instaluje se rychle a může být upgradováno a aktualizováno bez jakýchkoliv prostojů. Zajišťuje vysokou dostupnost a uživatel i v případě diskového či serverového selhání v podstatě nepocítí výpadek a nepřichází o žádná data. Výsledkem je řešení datového centra, které snižuje provozní složitost, umožňuje rychlejší reakci na obchodní požadavky a výrazně snižuje náklady.

StorMagic

StorMagic dodává inovativní softwarově definované řešení pro datová úložiště, které je založeno na vysoké míře virtualizace. Tím dochází k významnému nárůstu flexibility, efektivity a výkonnosti. Hlavním produktem je virtuální SAN software řešení navržené tak, aby hyperkonvergovalo výpočetní a úložnou infrastrukturu s dvěma nebo více jednoduchými levnými servery. Tím je optimalizována a zefektivněna správa dat, která pak umožňuje nepřetržitý, vysokorychlostní přístup k datům pro kritické podnikové aplikace.

StorageCraft

StorageCraft poskytuje odborníky vysoce hodnocený zálohovací a disaster recovery software, ochranu dat a migraci systému pro Windowsové a Linuxové systémy na virtuálních a fyzických strojích. Vlastnostmi jejich produktů jsou zejména rychlá záloha eliminující zálohovací okno, takže nepřeruší běh systémů a nebrzdí tak zaměstnance, dále pak rychlá a snadná obnova ze záloh, které zahrnují vše - operační systém, aplikace, data a podobně a jednoduchá správa, která umožní řešit zálohování z jediné konzole, ať už máte na starosti jen několik počítačů nebo třeba stovky.

Supermicro

Supermicro je světový lídr v oblasti vysoce výkonných serverových technologií. Jejich řešení sahají od kompletních serverů, datových úložišť, blade serverů či výkonných pracovních stanic až po síťová zařízení a software pro správu serverů. Jejich produkty jsou známé i tím, že poskytují vynikající poměr cena - výkon. Supermicro nabízí vysoký stupeň flexibility a customizace. Jsme přesvědčeni, že v tomhle směru poskytuje nejširší prostor v oboru a zákazníci tak mají možnost si zvolit pro jejich výpočetní potřeby zcela optimální a na míru odladěné řešení.

Zyxel

Zyxel připojuje lidi k internetu už téměř 30 let, vždy s důrazem na inovace a zákazníka. Ať už jste malým nebo středním podnikem, hospitality nebo vzdělávací institucí, májí pro vás komerční síťová řešení navržená s ohledem na vaše potřeby. Disponují bohatými zkušenostmi v oblasti switchů, bezdrátových technologií i síťové bezpečnosti.