Hyperkonvergence

Servery, datová úložiště, virtualizace, vysoká dostupnost, jednoduchá administrace. Vše v jednom systému, snadno škálovatelné pro budoucí růst.

Zjistit více

IT bezpečnost

Chraňte svoji společnost před viry, malwary a dalšími hrozbami. UTM systémy patří mezi nejbezpečnější na trhu, jednoduchá administrace.

Zjistit více

ICT infrastruktura

Specializujeme na dodávky fyzické i virtuální IT infrastruktury která je výkonná, úsporná na provoz a schopná podpořit nové IT trendy.

Zjistit více

Software

Dodáváme a implementujeme software pro zálohování vašich dat, dohled nad vašimi systémy a správu vaší IT infrastruktury. Navrhujeme profesionální weby.

Zjistit více

Hyperkonvergence

Servery, datová úložiště, virtualizace, vysoká dostupnost, jednoduchá administrace. Vše v jednom systému, snadno škálovatelné pro budoucí růst.

Zjistit více

Co nabízíme

Každý klient je jedinečný, každý má své specifické potřeby. Zde vám představujeme základní oblasti, ve kterých jsme schopni nadefinovat řešení na míru. Správné řešení není drahé řešení, správné je to, které má optimální poměr cena-výkon. Níže uvádíme čtyři základní oblasti.

Hyperkonvergence

Hyperkonvergence je technologie umožňující spojit problematiku virtualizace, networkingu, správu datových uložišť a optimalizaci výpočetního výkonu do jednoho zařízení. Tím je zajištěna vysoká míra flexibility a dostupnost. Tato architektura přitom umožňuje jednoduchou správu a snadnou škálovatelnost. Jsme jedním z prvních poskytovatelů této moderní technologie v České Republice.

IT bezpečnost

Kybernetické útoky nejsou již hrozbou pouze pro velké korporace, ale čím dál více se stávají reálným nebezpečím pro střední i menší firmy. Ochranu nabízíme v podobě UTM zařizení (unifikovaný management hrozeb), která vaši infrastrukturu proti těmto útokům zabezpečí. Zaměřujeme se i na ochranu koncových stanic včetně ochrany proti hrozbám, které v sobě nese chování jednotlivých uživatelů. To sebou přináší vždy zdroj potenciální hrozby, ať již úmyslné či neúmyslné.

ICT infrastruktura

Ne každá firma je okamžitě připravena na komplexní přechod k hyperkonvergovaným systémům. Výhodou je, že tato technologie se dá jednoduše implementovat a kombinovat s klasickou infrastrukturou obsahující servery, disková pole, routery, firewally. Rádi vám navrhneme optimální hardwarovou architekturu s přihlédnutím na primární požadavky ohledně ceny a výkonu vaší infrastruktury. Pomůžeme vám i s výběrem techniky vhodné pro vaše potřeby a navrhneme architekturu i s ohledem na softwarové platformy, který využíváte. Navrhované řešení pak dodáme, naimplementujeme a postaráme se o bezproblémový provoz.

Software

Komplexní IT řešení zahrnuje nejen hardwarovou, ale i softwarovou část. I zde vám umíme poradit, dodat a naimplementovat vhodné řešení pro váš byznys. Ať už se jedná o oblast podnikových systémů, kde spolupracujeme s několika předními výrobci ERP a CRM systémů, nebo specializovaných aplikačních softwarů či programů pro management vašich IT systémů. Navrhujeme profesionální webové prezentace a zaměřujeme se i na problematiku zálohovaní dat, instalace a nastavení back-end systémů, operačních systémů a databází.